KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14003323
nr 1400 3323
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Etsning, "Klockstapeln". Signerad, numrerad 42/60. Motivet: 34x29 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Utrop:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:41:29
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson
Arthur Enok Andersson
nr 1400 3323
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
måndag 31 maj 2021 |
Arthur Enok Andersson